Корзина
41 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
УкраинаРовненская областьРовноУкраина, г. Ровно, ул. Курчатова 18Д
+380669582484
+380674794454
Cтильный дом это - сантехника, смесители, освещение, мебель, керамическая плитка, обои, ламинат.
Корзина

Серія накладних раковин Villeroy & Boch Artis з TitanCeram.

Серія накладних раковин Villeroy & Boch  Artis  з TitanCeram.

Серія накладних раковин Villeroy & Boch Artis також виготовляється з TitanCeram.

     Безперервний розвиток і вдосконалення керамічного матеріалу призвело до створення TitanCeram. Майже не дає усадку при випалюванні, він ідеально підходить для виробництва міцної кераміки з філігранними формами. Для виробництва інноваційного матеріалу TitanCeram Villeroy & Boch використовує тільки високоякісну сировину: глину, польовий шпат, кварц і діоксид титану. В результаті виходить матеріал, що поєднує в собі всі властивості кераміки преміум-класу з винятковою міцністю.

 


Протягом більш ніж 265 років компанія Villeroy & Boch грає ключову роль в розробці та вдосконаленні матеріалів для виробництва сантехніки. Ще в XVIII столітті Villeroy & Boch займалася виготовленням предметів для ванної, серед яких - великі глечики та тази з вогнетривкої глини. Однак під впливом води на виробах з'являлися тріщини, що призвело до численних дефектів. Подальше вдосконалення матеріалу призвело до розробки тонкої кераміки. На відміну від класичного санітарного фарфору (Vitreous China), який при випалюванні дає усадку, цей матеріал незамінний для створення елегантних, але в той же час міцних і довговічних виробів.

Серія накладних раковин Artis також виготовляється з TitanCeram. Витончені раковини, виконані в різноманітних колірних рішеннях, доступні в чотирьох варіантах - коло, овал, прямокутник і квадрат. Глибокі чаші, крім своїх естетичних якостей, також відрізняються високою комфортом від використання. Вся продукція компанії піддається численним тестам, що гарантує її високу якість.

Завдяки інноваційним властивостям революційного матеріалу TitanCeram промислові дизайнери можуть втілити в життя свої найсміливіші рішення. Одним з таких прикладів є раковина преміум-класу Octagon (вище), відлита вручну, яка неодноразово ставала переможцем престижних премій в області дизайну, в числі яких - Good Design Award 2015 і iF Design Award 2016. Філігранні кромки і кути утворюють всередині раковини з п'єдесталом восьмикутник, точені межі якого нагадують іскристий кристал. Спеціальна глазур, якою покрита раковина, довершує її стильний дизайн і дарує задоволення від дотику, в той час як подвійна герметизація поверхні кераміки надійно захищена від зовнішніх впливів.

Другие новости