Корзина
41 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
УкраинаРовненская областьРовноУкраина, г. Ровно, ул. Курчатова 18Д
+380669582484
+380674794454
Cтильный дом это - сантехника, смесители, освещение, мебель, керамическая плитка, обои, ламинат.
Корзина

Villeroy & Boch DirectFlush Spülrandloses-нове покоління унітазів.

Villeroy & Boch DirectFlush Spülrandloses-нове покоління унітазів.

Villeroy & Boch-легкий догляд, економія води і привабливий дизайн ...

Фаворитом в нове покоління туалетів "Direct Flush" безсумнівно виділяється компанія Villeroy & Boch. Це ім'я, яке виступає за високу якість і позачасовий дизайн у ванній кімнаті. Ми покажемо Вам переваги нового дизайну туалету Villeroy & Boch DirectFlush - Spülrandloses WC.

Причини зробити вибір на користь туалету DirectFlush - Spülrandloses WC:

    
Легкий догляд і повне очищення завдяки дизайну без оправи.
    
Немає бризок (точний сплеск - вільний потік води в туалеті, аж до рівня під обідком)
    
Економія води (з об'ємом змиву всього 3 і 4,5 літра)
    
Точний витрата води для максимального ефекту промивання.
    
Привабливий і класичний дизайн

DirectFlush і оптимальна гігієна.

Всім відомо, що важко тримати туалет супер чистим, можливим рішенням боротьби з брудом і бактеріями є так звані "оправи" - Spülrandloses WC. Внутрішня хащі ретельно очищається, не залишаючи ніяких слідів при промивання.

Обсяг змиву в туалеті з Direct Flush системою тільки 3 або 4,5 літра. Для порівняння, часто можна очікувати до 6 літрів споживання води на туалетах з іншими конструкціями. Головне, що Ви самі можете поставити на довгострокове ресурсозбереження та заощадження з оптимальною ефективністю.

На зображенні вище ви можете бачити, що подача води з Direct Flush системою працює безпосередньо під туалетний фартух, так що протягом кожного змиву всю внутрішня частина туалету очищається після миття. Інформація про Direct Flush системі, також доступна в відео форматі

Неприємна вапно і бруд, пішли в минуле завдяки spülrandlosen конструкцій особливо легко, тому що внутрішній басейн повністю доступний для очищення.

Унітази зі змивом від Villeroy & Boch в шикарному дизайні.

В одній з трьох колекцій Villeroy & Boch впроваджується нова функція Direct Flush. Колекція Subway 2.0 поєднує в собі м'які криві з чіткими краями, таким чином створюючи гармонійний зовнішній вигляд виробу. Висока якість матеріалів і професійну майстерність забезпечує ідеальну функціональність і довговічність кераміці.

Крім того, колекція доступна в різних відтінках, так що ви обов'язково знайдете саме ту, яка найкраще відповідає вашому дизайну ванної кімнати.

Нова модель унітазу Joyce від Villeroy & Boch також з Direct Flush системою. Якісна кераміка і сучасні форми Joyce на перший погляд здадуться простими, але насправді вони практичні і естетично шикарні.

Omnia Architectura включає в себе нову Spülrandloses Direct Flush технологію від Villeroy & Boch. Високоякісні унітази Omnia Architectura в класичному дизайні.
унітази Villeroy & Boch з Direct Flush системою

  Subway 2.0
Joyce
 Omnia Architectura 

 

Другие новости